אודות

 

נעים להכיר, שמי יולי.

RON_5525

אני תדמיתנית ותופרת מעל לעשרים וחמש שנים. אחרי שעיצבתי ותפרתי מאות דגמים ומוצרים שונים ומגוונים, כולל תפירת שמלות כלה ותפירת שמלות ערב, תפירת שמלות נשף, תפירת תחפושות לילדים וגם למבוגרים, וכיום בשנת 2018, בהשראת הנכדים בהם התברכתי, ברוך השם,  החלטתי להתמקד בעיצוב ותפירה של מוצרים לתינוקות, שיכולים להוות כמתנה מושלמת ליולדת או מתנה לתינוק הרך, וגם בתפירה של מוצרים לעיצוב המטבח והבית.

 כמו סבתות רבות אחרות, גם אני מבלה שעות רבות עם נכדיי. לכן היה לי חשוב לצאת עם קו של מוצרים לתינוקות, אותם אני תופרת בהנאה, שיוסיפו נגיעה אישית, נוחות וצבע לעולם התינוקות. הדרישה עלתה גם מרבות מלקוחותיי הקבועות שביקשו מתנות להורים, מתנות לתינוקות ומתנות ליולדת, וכך נולד המותג ‘יולי- תופרת חלומות’.

לוגו של יולי התופרת

יתרה מכך וכמו רבים אחרים, גם אני מבלה שעות רבות במטבח. הכנת ארוחות לארבעת ילדיי, שטיפת הכלים, סידור הקניות ועוד משימות שגרתיות… האמת? אני מאד אוהבת את המטבח שלי. כשמגיעות חברות לכוס קפה אנחנו בוחרות הרבה פעמים לשבת דווקא במטבח השקט והחמים.

לכן כל המוצרים שאני תופרת הם פרי עמלי ועבודת יד שלי, ואני נהנית כל-כך לתפור מוצרים מעוצבים הן לתינוקות והן למטבח ועיצוב הבית, שמוסיפים את הטאץ’ האישי ואת השמחה בעולמנו.

בכל מוצר שאני תופרת מושקעת מחשבה מעמיקה, אהבה גדולה, וכל תפר נתפר על-ידי עם חשיבה על הכיף שיביא המוצר לתינוק ולהוריו וגם את השמחה של הסבים המאושרים, ולא פחות מכך גם כאשר מדובר על המוצרים שאני כל-כך נהנית להביא לעיצוב הבית או המטבח שאליו יגיעו.

אתם מוזמנים לסייר בין המוצרים שאני תופרת, להתרשם, להכיר וכמובן – לרכוש. יש לכם רעיונות למוצרים נוספים לעולם התינוקות, לעיצוב המטבח והבית ועיצובים ייחודיים נוספים? צרו עימי קשר ואשמח ליצור אותם ולתפור אותם עבורכם.

אז בואו ונגשים יחד חלומות !!!

שלכם ובשבילכם, יולי